Lustr Asteria Crystal Burst je moderní závěsné svítidlo navržené jako dramatický středobod vašeho interiéru. Svítidlo připomíná elegantní explozi světla a tvaru, s krystalovými větvemi vyzařujícími ze středu s pozlaceným povrchem. Osvětluje a proměňuje prostory, ideální pro jídelny, předsíně nebo výrazné vstupní haly. Teplé, ambientní světlo prochází jemnými krystalovými stonky a vytváří efekt hvězdného výbuchu, který zvýrazňuje jak moderní, tak klasické interiéry. Toto svítidlo nabízí nenápadný odkaz na nizozemský designový minimalismus a preciznost, což z něj činí elegantní doplněk do domovů, které si cení umění a sofistikovanosti.
Klíčové vlastnosti
- Krystalový lustr ve stylu ohňostroje s sochařským efektem
- Rám z kovu v zlatém tónu s propracovanými krystalovými detaily
- Teplý design kompatibilní s LED pro energetickou úspornost
- Možnost nastavení délky zavěšení pro různé výšky stropu
- Stropní montáž s krytem pro čistou a bezproblémovou instalaci
- Ambientní a dekorativní osvětlení vytvářející efekt hvězdného výbuchu
- Ideální pro jídelny, chodby nebo výrazné stropy
- Snadno se kombinuje s moderními i klasickými interiéry
Design a atmosféra
Svítidlo připomíná elegantní explozi světla a tvaru, s krystalovými větvemi vyzařujícími ze středu s pozlaceným povrchem. Osvětluje a proměňuje prostory, přičemž vytváří teplý, ambientní zář, která prochází jemnými krystalovými stonky a vytváří efekt hvězdného výbuchu, jenž zvýrazňuje jak moderní, tak klasické interiéry. Design nabízí nenápadný odkaz na nizozemský minimalismus a preciznost, což z něj činí elegantní doplněk do domovů, které si cení umění a sofistikovanosti.
Kroky instalace
- Nastavte délku zavěšení podle výšky vašeho stropu.
- Namontujte svítidlo pomocí stropního krytu pro bezproblémovou montáž.
- Použijte teplé LED osvětlení; design je kompatibilní s LED pro energeticky úsporné osvětlení.