Přejít na informace o produktu
Asteria | Lustr Crystal Burst, moderní výrazné závěsné světlo | Orntli
Vynikající
Vynikající 4.7 | 653 recenze

Včetně DPH a doprava zdarma

€109,00
počet hlav
Barva
Teplota barvy
Detaily

Lustr Asteria Crystal Burst je moderní závěsné svítidlo navržené jako dramatický středobod vašeho interiéru. Svítidlo připomíná elegantní explozi světla a tvaru, s krystalovými větvemi vyzařujícími ze středu s pozlaceným povrchem. Osvětluje a proměňuje prostory, ideální pro jídelny, předsíně nebo výrazné vstupní haly. Teplé, ambientní světlo prochází jemnými krystalovými stonky a vytváří efekt hvězdného výbuchu, který zvýrazňuje jak moderní, tak klasické interiéry. Toto svítidlo nabízí nenápadný odkaz na nizozemský designový minimalismus a preciznost, což z něj činí elegantní doplněk do domovů, které si cení umění a sofistikovanosti.

Klíčové vlastnosti

  • Krystalový lustr ve stylu ohňostroje s sochařským efektem
  • Rám z kovu v zlatém tónu s propracovanými krystalovými detaily
  • Teplý design kompatibilní s LED pro energetickou úspornost
  • Možnost nastavení délky zavěšení pro různé výšky stropu
  • Stropní montáž s krytem pro čistou a bezproblémovou instalaci
  • Ambientní a dekorativní osvětlení vytvářející efekt hvězdného výbuchu
  • Ideální pro jídelny, chodby nebo výrazné stropy
  • Snadno se kombinuje s moderními i klasickými interiéry

Design a atmosféra

Svítidlo připomíná elegantní explozi světla a tvaru, s krystalovými větvemi vyzařujícími ze středu s pozlaceným povrchem. Osvětluje a proměňuje prostory, přičemž vytváří teplý, ambientní zář, která prochází jemnými krystalovými stonky a vytváří efekt hvězdného výbuchu, jenž zvýrazňuje jak moderní, tak klasické interiéry. Design nabízí nenápadný odkaz na nizozemský minimalismus a preciznost, což z něj činí elegantní doplněk do domovů, které si cení umění a sofistikovanosti.

Kroky instalace

  1. Nastavte délku zavěšení podle výšky vašeho stropu.
  2. Namontujte svítidlo pomocí stropního krytu pro bezproblémovou montáž.
  3. Použijte teplé LED osvětlení; design je kompatibilní s LED pro energeticky úsporné osvětlení.

Mohlo by se vám také líbit...

4.7

Vynikající

Hodnoceno 4,7 / 5 na základě 653 recenzí.

dobrý

Koupil jsem 3 lampy. Skvěle vypadající světlo, ale dodání bylo trochu pomalé

Sarah M

před 2 dny

zákaznický servis

Zákaznický servis byl velmi nápomocný při získání prodlužovacího řetězu pro lampu, kterou jsem koupil.

Emma J

před 3 dny

jsem šťastný

Vše dorazilo včas a přesně podle popisu. Zákaznický servis byl neuvěřitelně pohotový a laskavý.

Lisa A

před 4 dny

všechno v pořádku

Zákaznický servis byl dobrý. Mluvil jsem s Marií

Michael C

před 2 dny

dobré lampy

Krásná světla a dobrá kvalita! Plánujeme instalovat více

Sophie M

před 3 dny

pozdní dodání

dorazilo po dvou týdnech

Tobias W

před 4 dny

ok

vše v pořádku

Peter H

před 4 dny

slušný

všechno podle očekávání

Yngve G

před 1 dnem